هالولین که تموم شد ما وارد فاز کریسمس شدیم و : جینگیل بلز

تقریبا همه ی شعرهایی که فرفرک دوست داره رو حفظم . کلی هم کیف میکنیم تو اون دقایق شعر خونی . از جمله اونهایی که تا تهش بلد نیستم همین جینگیل بلز ( سرود کریسمسه ) . 

دیروز عصر یهو یاد گیتار افتاد  و کشوندم تا اتاق که از بالای کمد ورش دارم و اصرار که آهنگ جینگیل بلز رو بزنم باهاش !! کوتاه هم نمیاد .

یه آکورد الکی گرفتم و دو تا خط اولش رو که حفظم خوندم بازم ول کن نبود :

- DASHING THROUGH .

COME ON MOMMY

DASHING THROUGH.

GO ON MOMMY 

DASHING THROUGH.

کلی خل خل بازی در آوردم تا بی خیال بقیه ش بشه . 

( چرا بچه ها همیشه فکر میکنن مامانشون همه چی بلده ؟؟!!!)

-

پازل درست کردنو دوست داره . تقریبا هر روز یه سری پازل درست میکنیم و بعد در موردشون حرف میزنیم . یکیشون در مورد حموم و دستشوییه : مسواک و صابون و دستمال توالت و شونه ی سر و. پریروز نخ دندون رو نشون میده که اسم این چیه . خداییش نمیدونستم نخ دندون به انگلیسی چی میشه . توضیح میدم که باهاش دندونامونو تمیز میکنیم .

- OK 

- WHAT'S THIS

رفتم از تو دستشویی نخ دندون رو آوردم و باز نشون دادم که چیه و به چه درد میخوره ( چون از نظر ایشون فقط به این درد میخوره که نخشو بگیره و تا ته بکشه بیرون و ببنده دور هرچیزی که دم دستش بوده ) . 

و مجددا

-OK, i KNOW

-WHAT'S THIS

یواشکی از باباش پرسیدم میدونه اسم این چیه که فرمودن نه خیر . آخرش به اینجا رسیدیم که : 

- مامانم اسمش نخ دندونه . همین 

-SO FUNNY !!!

شب که خوابوندمش یادم افتاد گوگل کنم ببینم واقعا نخ دندون به انگلیسی چی میشه ! 

دندون ,through ,میکنیم ,جینگیل ,پازل درست ,دوست داره منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

کولر گازی گری تخفیف دونی دانلود جدیدترین فیلم های دوبله کولرهای آکسیال گلخانه ای سرماسان سانتریفیوژ دانلود نمونه سوالات درسی وبلاگ مطالب علمی Vantj857 Situs